DESIGN

Dnes si asi už nikdo nedovolí zpochybňovat tvrzení o tom, že obal prodává. V dnešním světe jsme obklopení reklamou a to nejen v reálném prostředí, ale hlavně v online světě. V záplavě reklamních bannerů a dalších reklam, tak není jednoduché uživatele internetu zaujmout.

 Majitelé firem pak často utrácejí horentní sumy za reklamní bannery na plotech, mostech nebo v jiném případě za lajky u svého příspěvku na facebooku. Výsledkem takového snažení ale v naprosté většině případů nejsou zvýšené zisky, ale pochybnosti nad smyslem takové reklamy. Peníze utracené za reklamu se jednoduše nevrátí a každou další investici do reklamy si dlouho rozmýšlíte.

Ověřených nástrojů, jak dosáhnou opravdového zisku pomocí placené reklamy, je ale naštěstí mnoho. Klíčem k úspěchu je především SPRÁVNÉ CÍLENÍ vaší nabídky a spolu s tím pak odpovídající práce z hlediska kreativy a copywritingu.

Že v téhle oblasti tápete? Nevadí. V PROMAFIXU vám dokážeme naštěstí nabídnout obojí.

Grafickým pracem, především s vektorovým softwearem CorelDraw, se věnujeme už více než 10 let a dokážeme tak vaší marketingovou strategii podpořit nejen fungujícím nápadem, ale také vkusným vzhledem a textovým obsahem.

Pracujeme navíc velmi rychle. Představte si, že už nemusíte měsíc čekat na grafické zpracování Vaší obchodní nabídky. Představte si, že na něj nemusíte čekat ani týden. Nechceme brzdit váš business. Chceme ho podpořit. Proto se u nás čas zpracování neměří na dny, ale na hodiny.

Potřebujete nový web, nebo redesign vašich stávajících stránek? Podoba vaší reklamy se vám zdá nezajímavá? Spěcháte na zpracování vaší firemní prezentace a nechcete čekat dlouhé týdny?

Kontaktujte nás a my přetavíme váš nápad ve skutečnost. Ve skutečnost, která zaujme nejen vás, ale především Vaše zákazníky!

Copyright ©2020 | PROMAFIX s.r.o. | IČ: 08554625 | společnost zapsaná Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 320883